O společnosti

Společnost Infos 2001, spol. s r.o. má své stabilní místo na trhu podnikových informačních systémů (ERP) již od roku 1991. Nyní nabízíme několikátou generaci komplexního informačního systému INFOS, který pokrývá základní potřeby každého podniku a obsahuje i některé speciální moduly.

Zajišťujeme modifikaci standardních modulů podle Vašich specifických potřeb nebo vývoj zcela nových modulů.

Zkušený tým cca 20 zaměstnanců Vám garantuje kompletní zavedení systému od úvodní studie přes prováděcí projekt, implementaci, převod dat, školení až po zavedení do rutinního provozu.

Při vývoji ERP byly a jsou využívány poznatky získané spoluprací s významnými inženýrskými společnostmi jako byly v minulosti Technip FranceTechnipetrol Italy a jako dnes jsou Chemoprojekt Praha, Technoexport Praha, Unis Brno. ERP je natolik obecný, že ho lze doporučit všem firmám, které preferují projektové řízení.

Část ERP pro výrobní podniky byla důkladně prověřena ve společnost VUAB Pharma, a.s. (farmaceutický průmysl), Biodiesel v Ústí nad Labem (rafinace olejů), Unis Brno (elektrotechnický průmysl). V současné době lze implementovat ERP ve výrobních podnicích se zakázkovou výrobou.

Máme zkušenosti s outsourcingem všech služeb IT.

28 let

zkušeností

15 členů

v teamu

20 +

implementací

18

modulů

© Copyright 2019   |   Infos 2001, spol. s.r.o. |   Webové stránky vytvořilo webbo.cz